Groepsleerkrachten in 2019-2020
 
Groep 1/2 A  Tineke Visser
t.visser@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di.


José Cordes
j.cordes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo t/m vr.
Groep 1/2 B Anja Gort
a.gort@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma-di-wo.

Wendy Koster
w.koster@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do en vr.
 
Groep 1/2 C
 
Wendy Koster
w.koster@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di.

Rianne Kling
r.dijkman@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo, do en vr.
Groep 3A Chantal Keijzer
c.keijzer@aeresteijn.nl
Aanwezig op: ma, di en vr.
Rina de Groot
r.degroot@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo en do.
Groep 3B Sandra Claerhoudt
s.claerhoudt@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m do.
Marina den Braber

m.braber@wijdevenen.nl
Aanwezig op: vr.
Groep 4  Bryan Angenent
b.angenent@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m vr.

Ondersteuning Ester Plaisant-van der Wal
e.plaisant@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di t/m do.
Groep 5 Hava Eren
h.eren@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m wo.

Dorine van den Berge
d.vandenberge@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do en vr.


 
Groep 5/6 Barend Vernooij
b.vernooij@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di en vr.

Anoushka van Lingen
c.vanlingen@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo en do.
Groep 6/7 Anouk Zuidema
a.zuidema@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di,do en vr.

Barend Vernooij
b.vernooij@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo.
Groep 7 Marina den Braber
m.braber@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di.

Tijs van der Hoorn
tijs.vanderhoorn@wijdevenen.nl
Aanwezig op wo t/m vr

 
Groep 8 Pam van Veen
p.vanveen@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di, wo en vr.


Laura Kroes
l.kroes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do.
 
Pluszorgklas Simone Meijer
s.meijer@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en do

Carin Romijn
c.romijn@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en do.
Plusklas (groep 2 t/m 5) Ester Plaisant-van der Wal
e.plaisant@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di en do.
Plusklas (groep 6 t/m 8)
Laura Kroes
l.kroes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma.


Klik hier als u geïnteresseerd bent in de bekwaamheidseisen van een leerkracht.

2019 Basisschool Aeresteijn

Powered by BasisOnline